NOVÉ MOŽNOSTI
posunujeme hranice

Poskytujeme kompletní konzultační a analytické služby zaměřené na návrh, vývoj a implementaci informačních systémů na bázi Internetu, Extranetu a Intranetu.

Čím více knih, tím méně moudrosti
V současné době existuje jak široké spektrum nejrůznějších produktů informačních technologií, informačních systémů, databází, programů a programových komponent, tak i značné množství dodavatelů, kteří tyto produkty dodávají na trh.

BFSP - Vaše opora ve světě IT
Není vždy snadné rozhodnout, které z nabízených technologií či konkréních produktů jsou pro Vás ty pravé - ty nejefektivnější, ty nejspolehlivější - zkrátka ty, které zahrnují nejen všechny Vaše potřeby a požadavky, ale zároveň jsou právě teď technologicky na úrovni a dokáží i v budoucnosti držet krok s vývojem.

Získejte přehled - přijďte k nám
Nabízíme Vám bezplatnou profesionální konzultaci na téma řešení Vašich konkrétních aktuálních potřeb. Poradíme Vám, jak se ve světě informačních technologií orientovat a na které stěžejní body zaměřit svoji pozornost. Na co si dávat pozor, na čem trvat a co požadovat.

Individuální řešení 
Jsme schopni podílet se s Vámi i na tvorbě zcela nového informačního systému - systému, který bude přesně přizpůsoben právě Vašim individuálním představám a potřebám.

Společně zcela jistě nalezneme nejoptimálnější variantu zefektivnění využití Vašich stávajících technologií v každodenní praxi.