NOVÉ MOŽNOSTI
posunujeme hranice

Svět internetu
Internet se stává nezbytnou součástí našeho každodenního života. Je to nekonečný pramen toku informací všeho druhu, a tak čím dál více lidí dnes získává informace o hledané službě či produktu právě prostřednictvím internetu. Proto firma, která se dnes na internetu neprezentuje, začíná pomalu, ale jistě přicházet o řadu svých potenciálních zákazníků. Nečekejte až Vás konkurence předstihne a staňte se i Vy součástí světa moderních médií - světa internetu.


První dojem - design prodává
Vývoj internetu již významně postoupil kupředu. Současný uživatel žije ve světě moderního designu a je proto třeba soustředit svoji pozornost právě na vizáž webových stránek /webface/. Většinu uživatelů ovlivní právě první dojem vizuálního kontaktu a řídí se tak známým sloganem "šaty dělaj člověka". Naším přáním a cílem proto je sladit profesionální grafický design, jednoduchou modifikovatelnost a flexibilitu webových stránek s maximální rychlostí a funkčností do jednoho harmonického celku.


Inovační a nadčasový design
Webové stránky by měly Vašeho klienta v prvé řadě zaujmout a oslovit. Design webové stránky se velmi významně podílí na vytvoření prvního dojmu uživatelů. BFSP Vám proto nabízí k dispozici své špičkové web-designéry, profesionály svého oboru, kteří Vám navrhnou a vytvoří přehledný, srozumitelný, působivý a zároveň prestižní nadčasový grafický design dle Vašich přání.

 

Kompletní webový projekt
Nabízíme Vám tvorbu kompletního webového projektu: grafický návrh designu Vaší prezentace, tvorbu webových stránek - špičkový design, začlenění animace, použití zvuku či videa, interativní editační nástroje, pomoci nichž dokážete sami zcela jednoduše udržovat svoji internetovou prezentaci neustále aktuální i řadu dalších elektronických doplňků webových stránek.

 

Elektronické šperky
V rámci tvorby designu Vaší webové prezentace Vám BFSP nabízí i řadu neméně zajímavých doplňků v jejich elektronické podobě: internetový obchod /eShop/, katalogy produktů, ceníky služeb a produktů, elektronickou logistiku, diskusní fóra, zajímavé statistiky, archivy, motivační soutěže o zajímavé ceny apod.

 

Internet boří hranice
Internet již zbořil hranice mezi státy a umožňuje nejlépe ze všech médií komunikovat bez ohledu na prostor a čas. Proto když už investujete do moderního designu Vašich webových stránek stojí za zvážení, zda není právě teď vhodný čas investovat současně i do vhodné eMailové adresy, registrace vlastní internetové domény a do profesionálních služeb zajišťujících jejich nepřetržitý provoz.