A KLIENTI ...
... jsou spokojeni

Schindelar s.r.o. /Praha/ - české obchodní zastoupení německé společnosti Schindelar GmbH /Mnichov/, je úspěšnou českou firmnou specializující se na prodej náhradních dílů a autopotřeb pro vozy BMW.

BFSP vyvinula pro Schindelar s.r.o. /Praha/ zcela komplexní informační systém pokrývající všechny výše uvedené obchodní aktivity a potřeby firmy. 

Informační systém zahrnuje tyto základní oblasti: logistiku, skladový management, velkoobchod, maloobchod, fakturaci, objednávky, e-shop, internetový on-line ceník, internetovou prezentaci a downloadcentrum.

Nové řešení celého informačního systému /navrženého přesně na míru na základě naspecifikovaných požadavků a důkladné analýzy potřeb klienta/, přineslo firmě Schindelar s.r.o. maximální zefektivnění stávajících procesů a zejména pak značné úspory - nejen časové, ale i finanční. Pro partnery firmy znamená nový systém zrychlení a zjednodušení obchodního jednání a on-line 24 hodinovou kontrolu nad zpracovaním veškerých zakázek. Existenece on-line ceníku s partnerskými cenami navíc umožňuje 24 hodin denně zobrazit přehled o aktuálním vývoji cen náhradních dílů pro veškeré vozy značky BMW.  

Veřejná část tohoto produktu k dispozici na www.schindelar.cz