NOVÉ MOŽNOSTI
posunujeme hranice

Dobrá adresa - více klientů
Prvním a velmi podstatným krokem k úspěšnému vstupu na internet je dobrá volba doménového jména. Chcete-li se profesionálně prezentovat na internetu, měli byste výběru vhodného názvu Vaší domény věnovat dostatečnou pozornost. Doménové jméno by mělo korespondovat se jménem Vaší firmy nebo názvem všeobecně známého produktu Vaší společnosti. Vaše internetová adresa by měla být výstižná, lehce zapamatovatelná a co možná nejrychleji uživateli k dispozici. Dobrým výběrem doméhového jména můžete ovlivnit celkovou úspěšnost návštěvnosti a sledovanosti Vašich webových stránek.

Změna a přesměrování domén
Chcete změnit svoji starou, ne právě ideálně zvolenou adresu, která se nejenom obtížně pamatuje, ale i složitě hledá? Jsme tu pro Vás. Poradíme Vám s výběrem nové adresy Vašich webových stránek nebo Vaší eMailové pošty a nastavíme přesměrování z Vaší původní adresy na adresu aktuální /na adresu nově zvolenou/.

Registrace domén
BFSP také nabízí registraci českých i zahraničních domén /tj. domén s mezinárodními příponami/ dle přání a potřeb svých klientů za velmi příznivé ceny.